Jdi na obsah Jdi na menu

Syn Care dermokosmetika

V našem studiu pracujeme s dermokosmetickými přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Při každém oštetření pleti v našem studiu bude na Vaši pleť použito to nejlepší co je na trhu - kosmetika Syn Care.

syncare-2.jpg

 

 

 

 

 

 

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku. SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIO KOSMETIKY.Biokosmetika většinou obsahuje přírodní suroviny nebo látky odvozené z tohoto původu. Tento fakt omezuje riziko kontaktu kůže a potažmo organismu s látkami, které nejsou tělu vlastní. Rovněž omezení nebo vyloučení použití některých barviv, zákaz syntetických parfémací a výrazné omezení možnosti použití konzervačních látek přispívá ke zvýšení úrovně bezpečnosti certifikované přírodní kosmetiky pro člověka.

Mazoterapie

mezoterapie4.jpg2% nezesíťovaná kyselina hyaluronová, 0,1% vitamín E, 0,05% vitamín A

4% nezesíťovaná kyselina hyaluronová, 0,1% vitamín E, 0,05% vitamín A

 

 

 

 

 

Léčba akné

169.jpg

 

 

 

 

 

 

Odličovací fluid vyvinutý pro šetrné čištění pleti se sklonem k  akné. Díky obsahu farnesolu mléko pleť nejen čistí, ale také osvěžuje a šetrně desinfikuje.

210126.jpg

 

 

 

 

 

 

Vyvážený komplex vybraných bylin spolu se stahujícím organickým alantoinem představují účinnou kombinaci pro čištění zejména pokožky s akné.

 

124.jpg

 

 

 

 

 

 

Biokomplex jemného přírodního extraktu šalvěje společně s protizánětovou složkou bisabololem účinně působí na bakterie akné, výrazně snižuje produkci kožního mazu a uzavírá vývody mazových žláz a celkově zklidňuje pleť.

 

125.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Maska obsahuje rostlinný protein lískového oříšku, který snižuje tvorbu mazu a je určena pro ošetření intenzivnějšího akné. Vyvážený komplex účinných látek pleť zklidňuje a působí protizánětlivě.

 

Péče o pleť

103.jpg

 

 

 

 

 

 

Základ unikátního krému tvoří přírodní sojový olej. Lékaři potvrzují, že přírodní sojový olej působí proti nadměrné suchosti pleti, snižuje rizika výskytu praskání pokožky, svědění nebo vzniku ekzémů. Krém je možné využít také pro regeneraci pokožky poškozené chemickými látkami.

 

 

112.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Jedinečný krém proti rozšířeným cévkám v obličeji - lokalizovanému zčervenání. Krém působí proti zčervenání pokožky, zpevňuje stěnu drobných kožních cév a celkově zklidňuje pleť. Decongenesia obsahuje Oligopin®, což je extrakt silně antioxidačních procyanidinů z francouzské přímořské borovice, dále je v přípravku hesperidin a dextran, které stabilizují cévní stěny a brání jejich praskání. Přípravek je bez parfému a bez chemických konzervačních látek.

 

Zesvětlující krém

110.jpg

 

 

 

 

 

 

Unikátní přípravek, ojedinělý na českém trh. Účinně zesvětluje pigmentové skvrny. Neobsahuje toxický hydrochinon.Při aplikaci na pleti působí podobně jako AHA - zjemňuje ji a vyhlazuje drobné vrásky.

 

Podpora hojení kůže

165.jpg

 

 

 

 

 

 

NEODERM je určený pro obnovu pokožky po jejím povrchovém poškození nebo narušení bez známek krvácení. Krém neobsahuje chemické konzervační látky, parfémy, barviva a je testovaný i pro děti do 3 let z pohledu kožní tolerance.

 

Výživná maska

7133.jpg

 

 

 

 

 

 

Komplexní intenzivní péče pro zralou pleť. Lipidické ceramidy spolu s vitamínovými složkami posilují přirozenou regenerační schopnost pokožky a vyživují ji. Pleť je okamžitě jemnější, elastická a viditelně omlazená.

 

Mořská alginátová maska intenzivně hydratační

136.jpg

 

 

 

 

 

 

 

BIO certifikovaný přípravek. Maska je určena pro hydrataci normální a sušší pleti včetně pleti zralé. SynCare je první výrobce alginátových masek v České republice, který je originálně připravuje ze základní suroviny - křemičité horniny, jež po milióny let vznikala ze schránek korálů.

 

 

Pleťový masážní krém

114.jpg

 

 

 

 

 

 

Pupalkový olej obsahuje vysoké procento kyseliny linolenové a přírodních vitamínů E a F, které působí proti suchosti pleti, v průběhu masáže ji vyživují a regenerují.  Vaše pleť získá svěžest díky intenzivní regeneraci v průběhu masáže.

 

 

Gel s olivovým olejem pro suchou a dehydrovanou pleť

121.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Již bájná egyptská královna Kleopatra používala olivový olej na zjemnění své pleti. Gel s olivovým olejem účinně vyživuje a hydratuje pleť, ale také ji zásobuje vitamínem E. Gel přinese Vaší pokožce okamžitý pocit svěžesti a dokonalé hydratace.