Jdi na obsah Jdi na menu

28. 9. 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

EVA - obočí,linky

13. 10. 2014 21:48

Paní Mirečko,krásně se vše vyhojilo,jsem nadmíru spokojená.Děkuji za úžasnou práci a trpělivost a milý,lidský a profesionální přístup.Děkuji a všem jen a jen mohu doporučit.Zlaté ručičky.

Věra - spodní linečky

22. 8. 2014 10:12

Dobrý den,s neskutečným strachem jsem šla na linky,bála jsem se bolesti a jak budu vypadat.Holky vůbec to nebolelo a po zahojení výsledek suprový,vřele doporučuji a děkuji Vám za perfektně odvedenou práci.V.

martina a inka - permanentní makeup -horní a dolní linky

6. 8. 2014 12:31

Děkujem moc za krásné linky (po úpravě to vyšlo úžasně! )- ted v létě to obě ocenujeme .Ještě jednou díky a doporučujeme všem - je to úžasný pocit - brečet , vylézt z bazénu a nemít rozmazané oči !!

Kosmetic studio Weissmi - Re: permanentní makeup -horní a dolní linky

7. 8. 2014 9:26

Děkuji,jsem moc ráda,že jste spokojené,zdravím na východ Moravy.

Lidie - Oprava obočí

30. 6. 2014 10:49

Dobrý den všem,byla jsem v nejmenovaném salonu na obočí,takovou hrúzu,nervy,ponížení a zoufalost jsem ještě snad nikdy v životě nepocítila.Až do okamžiku,kdy jsem se dostala do rukou paní Mirečky.Nikdy v životě bych nevěřila jak se může vše otočit až o 380 stupňů.Vše nádherně doladila,změnila barvu a já najednou s hlavou zvýšenou,plná sebevědomí jdu po ulici,zázrak,děkuji a navždy vděčná!

Lucie - permanentní makeup linky horní a spodní

25. 6. 2014 9:07

nevím co dodat,DĚKUJI,jsou nádherné

Stanka - obočí

6. 6. 2014 21:41

Jste úžasná umělkyně s obrovským citem,obdiv všude, kde se objevím,nelekněte se,ne malé množství kamarádek a známých a kolegyň Vás budou bombardovat,všechny si přejí něco z permanentního makeupu.Navíc pokud budete stíhat doporučuji všem.U obočí jsem si mimochodem pěkně zdřímla.Děkuji

Kosmetic studio Weissmi - poděkování

8. 5. 2014 18:11

Milé klientky ,děkuji mockrát za vaše milé komentáře a moc mně těší,že jste spokojené, vaše M.W.

Růža - obočí

7. 5. 2014 9:57

V první řadě vřelý dík,v druhé pro ostatní ženy,které se bojí a nevěří.Víc než deset let jsem denně měla v hlavě,že musím něco udělat,ale strach a hrůza.že budu vypadat jako ta Marfuša mně stále odrazoval.Pracně jsem se každé ráno líčila a ty nervy,aby byly obě stejné a ty věčné kontroly u všech zrcadel,jestli se něco neodmázlo,stávalo se dost často.Tolik štěstí jsem snad již dlouho nezažila.Paní Mirečka mi udělala krásné,jemné obočí a velice decentní obočí.Kdo máte taky takový strach jako já,tak zapomeňte,tady nemusíte,jsem opravdu nadmíru nadšená.Chystám se využít i dalších služeb v tomto studiu.Krásné prostředí a personál vynikající.Vaše klientka Růžena.

Milada - obočí,linky

27. 4. 2014 17:18

Jste úžasná,vynikající práce a vy, co váháte nebo se bojíte,tak určitě ne tady,perfektní přístup na 1000% nebudete zklamáni.Paní ví co dělá a dělá to moc dobře.

Radka - permanent make up

17. 4. 2014 11:03

Děkuji,krásné,cítím se nádherně,všichni jen obdivují,čekejte invazi

Elina - permanent make up

1. 4. 2014 20:52

Jste úžasná, s neskutečným nadáním vizážistky,tvar,barva,naprosto profesionální na úrovni vizážisických služeb pro celebrity.Jsem šťasná,moc se sama sobě i všem ostatním líbím,mé nadšení je nepopsatelné,děkuji

Jana - poděkování

11. 3. 2014 8:52

děkuji,už je tady napsáno hodně a já se mohu jen připojit,děkuji za skvěle a profesionálně odvedenou práci

Marie - Oprava obočí

1. 3. 2014 9:21

Anděl je paní Weissová,už jsem si myslela,že s tou hrůzou nepůjde nic udělat.Zvládla to na 1 s obrovskou hvězdičkou.Úžasná paní,děkuji a doporučuji Marie V.

Dolníčková Anna - Obočí-tetování

8. 2. 2014 9:34

Krásné,barva je po zhojení světlejší,vypadá to přirozeně,jsem spokojená,paní Mirečka,úžasná paní,vysvětlí a pořád uklidňuje,stále máte zrcadlo,koukáte na sebe,ten strach a hrůzu,kterou jsem měla před tetováním postupně vymizela.Úžasné je jak máte všechno pod kontrolou,vše je s Vámi konzultované.Maximální spokojenost.
Jen malé srovnání s kamarádkou,přišla,kůže spálena od desinfekce,žádné předlíčení,barvu vybrala sama a tetovala,výsledek katastrofálníííííííííííí.
Děkuji a všem jen doporučuji Dolníčková

Dana - Rty s výplní barvy

1. 2. 2014 9:54

Dobrý den,dovolím si vřele se připojit k děkujícím dámám.Měla jsem veliký problém s mými rty.Po několika oparech mi vypadala barva a ze rtů mi nezbylo skoro nic.Stále jsem se snažila rtěnkou rty zdůraznit,ale co říci,nedařilo se.Nastal dlouho plánovaný okamžik hledání a rozhodování.Nakonec jsem našla tento salon a paní Mirku.Sice všude sama chvála,ale přesto jsem měla strach,dopadne to dobře?Budu mít zase nějaký tvar rtů?ANO, DOPADLO TO VÝBORNĚ,JSEM NESKUTEČNĚ SPOKOJENÁ,BARVA ÚŽASNÁ ,TVAR ÚŽASNÝ A PANÍ MIREČKA ,ZKRÁTKA ÚŽASNÁ PANÍ.DĚKUJI A VŠEM DOPORUČUJI

Veronika - horní a dolní linky

29. 1. 2014 21:43

Chtěla bych mockrát poděkovat paní Mirce za vynikající práci a všem doporučuji.

Kamila - obočí

8. 1. 2014 20:55

Děkuji,úžasné a dokonalé.Jsem moc spokojená.Doporučuji Vás všude.

Jiřina Holešovská - oprava křivých očních linek

27. 11. 2013 17:22

Chtěla bych tímto mockrát poděkovat paní Mirečce za opravu špatně vytetovaných očních linek ze salonu paní ..........Oči mi utíkaly,každé jinam,velikost očí byla nerovnoměrná.Děkuji moc za opravu,vím,že to nebylo jednoduché,ale Vaše práce byla mistrovská.Teď je vše v pořádku a kde kdo si všimnul,že mám opět oči krásné.Moc děkuji J.Holešovská

Kristýna - Rekonstrukce prsní bradavky

23. 11. 2013 11:51

Podstoupila jsem u paní Mirky korekci prsních dvorců permanentním make-upem. Vždy jsem se za nápadně rozdílnou velikost a tvar mých bradavek velmi styděla, ale nechtěla jsem absolvovat plastickou operaci. Zkusila jsem tedy permanentní make-up a výsledek je perfektní! S paní Mirkou je skvělá komunikace a domluva, vyhověla všem mým požadavkům a velmi se mi líbil i její pečlivý přístup k práci, doslova "desetkrát měř, jednou tetuj":) Každičký krok jsme předem diskutovaly, několikrát přeměřovaly, prohlížely v zrcadle. Jsem velmi spokojená, dokonce to ani nebolelo díky znecitlivujícímu krému. Takže slečny a dámy, které máte stejný problém, jako jsem měla já, neváhejte a zkuste to taky :)