Jdi na obsah Jdi na menu

Permanentní make-up

 Vyberte si část obličeje, kterou chcete zvýraznit:

horní oční linky

dolní oční linky

obočí

kontury rtů

výplň rtů

Chcete získat mladistvější vzhled? Zkorigovat tvar rtů nebo zvýraznit oči a získat přirozenou barvu obočí? Objednejte se k Lence Weissové, která vám pomůže doladit vizáž aplikací přírodního pigmentu.

Tento typ make-upu je ideální pro ženy s vysokými požadavky na permanentně dokonalý vzhled, manažerky, ale i ženy, které jsou v intenzivním kontaktu s lidmi, sportovkyně, zaneprázdněné ženy, zralé dámy, ženy s alergiemi nebo zrakovou vadou i pro ženy,které se chtějí líbit a zvýšit si své sebevědomí.

Při této metodě se do kůže (horní vrstvy pokožky) vpravují přírodní barviva pomocí tenké rotující jehly ve speciálním přístroji. Tím se dosáhne požadovaného zvýraznění obočí, očních víček, kontur rtů. Dokonce lze i vymodelovat dané partie obličeje (korekce asymetrie rtů či obočí, optické zvětšení rtů, rekonstrukce prsní bradavky). Aplikace pigmentových barev nebolí,používáme k znecitlivění anestetický krém Emla a během tetování stále dodáváme Lidocain v gelu Anestetikum BLUE ICE                                                                                                                     

Permanentní make-up má řadu výhod:

  • opravuje a koriguje nedokonalosti přírody
  • potlačuje nebo zvýrazňuje klíčové prvky v obličeji
  • vypadá absolutně přirozeně
  • vydrží až dva roky – u zralých žen déle než u mladých dívek

 

Permanentní make-up nebo-li trvalé líčení je velice rozšířené mezi ženami jakékoli věkové kategorie a jeho obliba stále vzrůstá. Provádí se podobně jako klasické tetování. Rozdíl spočívá ve způsobu provedení a hloubce vpravovaného barviva. Při provádění permanentního make-upu se ukládá barevný pigment do vrchní vrstvy pokožky zvané epiderm do hloubky 0,5 až 0,7 milimetru. Používají se pouze přírodní barviva a přestože se uvádí trvanlivost 2 – 5 let, z vlastní zkušenosti mohu říci, že se u někoho může jednat o dva roky a u někoho nezmizí permanentní make-up ani po pěti letech. Permanentní make-up je prováděn tetovacím přístrojem se speciální jehlou (jedná se o jednorázové jehly).  

UPOZORNĚNÍ pro všechny klientky.:u nás ve studiu bude s vámi vše zkonzultováno,barva,tvar,následná péče o permanentní make-up.Korekce v případě nutnosti dělám za 5 až 6 týdnů,pokožka je řádně prohojena a korekce je pak bezproblémová.

                                                                   

Výsledek permanentního make-upu je z 50% práce kosmetičky a dalších 50% záleží na Vás samotných, jak o něj pečujete před zákrokem a během hojení. Vaše péče dle poučení ve studiu a zvýšená pozornost bezprostředně po zákroku je velmi důležitá pro konečný výsledek !!! Ten můžete zhodnotit až cca po 6 týdnech,po kompletním zhojení,potom je možné doladit drobné niance korekcí.

Před zákrokem neberte léky,nepijte alespoň 24 hod.před aplikací alkohol,minimálně 2 hod. nekuřte.Neaplikujte do místa tetování žádné krémy,oleje, make-upy,pudry atd.

Jak se postarat o tetování budete přesně poučena ve studiu.

rty-pm.jpg

 

 

 

 

kontura-rty.jpg

 

 

 

 

 

linky-pm-2.jpg

 

 

 

 

 

 

linky-pm-3.jpg

 

 

 

 
 
 
 

 

 

linky-pm.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

usta3.jpg

 

 

 

 

Příspěvky

Komentáře

 
28. 9. 2013 | | Rubrika: Permanentní make-up | Komentářů: 52