Jdi na obsah Jdi na menu

Fotorejuvenace pleti RF

 

NOVINKA V NAŠEM STUDIU !!

E-light SHR MODEL - MONA SHR-950

REVOLUČNÍ NOVINKA V ODSTRAŇOVÁNÍ NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ, OMLAZENÍ A REJUVENACE PLETI !!

novinka-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

HR hlavice : odstranění chloupků 650-950nm

Permanentní odstranění chloupků po celém těle.

SR hlavice : omlazení pletí a rejuvenace 560-950mm

Redukuje a odstraňuje pigmentace (pihy, starobní pigment, pigment z nadměrného slunění), redukuje vrásky, stahuje póry, rejuvenuje pokožku, a zvyšuje její elasticitu.   

novinka-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SHR přístroje neboli Super Hair removal  jsou IPL systémy, tedy technologie je založena na principech IPL (intenzní pulzní světlo), ale je vylepšená než klasické IPL, v tomto případě také v kombinaci s diodovým laserem. 

 

Rozdíl mezi tradičním IPL a SHR je, že SHR vyvíjí max 8hz frekvenci, tradiční IPL 1hz frekvenci. Proto pokud je požadována funkce "ošetření v pohybu" je to možné pouze u SHR přístrojů. Tímto je tedy kombinovaná technologie diodových laserů a IPL.

 

Také ošetření SHR je méně bolestivější než IPL protože vlnová délka je 650-950nm, ale u tradičních IPL systémů od 650-1200nm. Vlnová délka 950-1200nm vyvíjí  pouze infra záření, které způsobuje horkost během, u SHR toto není a proto je ošetření méně bolestivé. 

 

SHR přístroje jsou inovativními a tedy nově vyvinuté metody.

 

E-LIGHT FOTOOMLAZENÍ PLETI,  LÉČBA AKNÉ, ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN, STRIÍ A JIZEV, TELEANGIEKTÁZE- ODSTRANĚNÍ ŽILEK

Fotorejuvenace – účinné vyhlazení vrásek a jizviček


Jedná se o neinvazivní zákrok, při kterém se nenarušuje pokožka.
E-light se dá úspěšně použít na rozličných místech těla jako je tvář, krk, dekolt, hřbety rukou a předloktí, ramena.
Po aplikaci dochází k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky,pigmentové skvrny nebo flíčky po akné začnou vysvětlávat,popraskané žilky se postupně vytratí. Barva pleti se sjednotí.  Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! . Doba aplikace bývá mezi 10 – 60 minutami pro 1 oblast (obličej nebo hřbety rukou nebo dekolt atd.).Většinou doporučujeme dvě ošetření v intervalu 2 týdnů a potom udržovací jednou za 5 až 6 týdnů.

E-LIGHT je oblíbená neinvazivní metoda přístrojového omlazování. Jedná se o kombinaci fotorejuvenace a radiofrekvence a v současnosti jde o nejefektivnější neinvazivní technologii, která je používaná v estetické medicíně k ošetření a omlazení pleti.

Akné, rozšířené žilky i pigmentové skvrny trvale mizí. Současně se omlazuje pokožka, získává elasten a kolagen a stává se jasnější a zářivější. Jizvičky, strie a nerovnosti pokožky se zcela vyhlazují a postupně také získávají stejnou barvu jako okolní pokožka. Zákrok je zcela neinvazivní a nebrání vám v běžném pracovním a společenském životě.

Metoda je bezbolestná – nevyžaduje anestezii, klient má pocit štípnutí při jednotlivých záblescích. Vnímání tohoto štípnutí je však velmi individuální, rozhodně se nejedná o žádnou velkou bolest. Pleť je možné ihned líčit, na kůži nezůstávají žádné nežádoucí projevy, mimo krátkodobého velmi jemného zčervenání. Nezbytná je ochrana před UV záření slunce a solária krémem s vysokým UV faktorem.

kosmetika-1.jpg

 

 

 

 

 

 


 

Pro koho je E-LIGHT metoda léčby a omlazení pokožky určená:


Procedura je určena pro ženy a muže trpící delší dobu problémy akutního akné, pro ženy i muže, jež se chtějí zbavit pozůstatků akné, jizviček na pleti, rozšířených a popraskaných žilek, strií a nerovností, prvních příznaků stárnutí – drobných vrásek, povadlé a unavené pleti, pigmentových a „stařeckých“ skvrn. Ve všech těchto případech je účinnost E-light velmi vysoká a klinicky ověřená!

Věk nehraje roli. E-light je revoluční metoda, která je 100% neinvazivní, nechemická, nenarušuje Váš běžný denní život. Je rychlá a výsledky jsou ohromující!

E-LIGHT oproti samotnému LASERU, samotnému IPL, vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout maximálního účinku ošetření.

Nahrazuje několik konvenčních LASERŮ, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem!


Ošetřovaná místa:

Obličej

Krk

Dekolt

Ruce


Doporučení po aplikacích E-light:

24 hodin po ošetření se nelíčit a nepoužívat parfémovaná mýdla
3 dny před aplikací se výrazně neopalovat na slunci ani v soláriu
Mezi sezeními se doporučuje používat přípravky obohacené o vit. C, kolagen a elastin

 

Pro koho není ošetření E-light technologií vhodné:

Těhotenství
Epilepsie
Rakovina kůže
Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
Čerstvé opálení
Diabetes
Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
Tetování a mikropigmentace
Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo
 

Luxusní ošetření kosmetikou Syn Care

syncare-web.jpg

 

Příspěvky

Komentáře

 
22. 8. 2013 | | Rubrika: Fotorejuvenace pleti RF | Komentářů: 23