Jdi na obsah Jdi na menu

Fotoepilace E-light 3D flash

Informace a poučení před ošetřením IPL: ZDE

NOVINKA V NAŠEM STUDIU !!

E-light SHR MODEL 2014 - MONA SHR-950

REVOLUČNÍ NOVINKA V ODSTRAŇOVÁNÍ NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ, OMLAZENÍ A REJUVENACE PLETI !!

novinka-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HR hlavice : odstranění chloupků 650-950nm

Permanentní odstranění chloupků po celém těle.

SR hlavice : omlazení pletí a rejuvenace 560-950mm

Redukuje a odstraňuje pigmentace (pihy, starobní pigment, pigment z nadměrného slunění), redukuje vrásky, stahuje póry, rejuvenuje pokožku, a zvyšuje její elasticitu.   

novinka-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHR přístroje neboli Super Hair removal  jsou IPL systémy, tedy technologie je založena na principech IPL (intenzní pulzní světlo), ale je vylepšená než klasické IPL, v tomto případě také v kombinaci s diodovým laserem. 

 

Rozdíl mezi tradičním IPL a SHR je, že SHR vyvíjí max 8hz frekvenci, tradiční IPL 1hz frekvenci. Proto pokud je požadována funkce "ošetření v pohybu" je to možné pouze u SHR přístrojů. Tímto je tedy kombinovaná technologie diodových laserů a IPL.

 

Také ošetření SHR je méně bolestivější než IPL protože vlnová délka je 650-950nm, ale u tradičních IPL systémů od 650-1200nm. Vlnová délka 950-1200nm vyvíjí  pouze infra záření, které způsobuje horkost během, u SHR toto není a proto je ošetření méně bolestivé. 

 

SHR přístroje jsou inovativními a tedy nově vyvinuté metody.

 

K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 

Pro koho není ošetření vhodné:

Těhotenství, kojení
Epilepsie
Rakovina kůže
Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
Čerstvé opálení
Diabetes
Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
Tetování a mikropigmentace
Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo

Doplňky stravy, antibiotika, hormonální nerovnováha

 

E-LIGHT PROCEDURY
E-LIGHT TRVALÁ EPILACE

Nejmodernější technologie vyvinuly spojení zvané E-light, které kombinuje IPL (intenzivní pulsní světlo) s radiofrekvencí (RF). V tuto chvíli nejjistější klinicky ověřená metoda, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení a to rychle a bezbolestně. Princip ošetření spočívá v tom, že paprsek intenzivního světla je pigmentem chloupku (jeho dutou částí) veden ke kořínku (folikulu) a ten zničí. Po zničení všech chloupků je současně v podkoží vytvořeno prostředí, které je pro další růst chloupků nepříznivé. Organismus není nijak poškozen a světelné paprsky nemají žádné vedlejší či nežádoucí účinky. Epilace prostřednictvím E-light jsou naprosto bezbolestné a několikanásobně účinnější, než pouze s klasickým IPL.

V našem studiu Vás ošetříme tímto novým výkonným přístrojem!!!

Představujeme e-light deep 3D flash III

ipl-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

Exkluzivní technologie HPPL (High Pulsed Light) se jedinečným způsobem uplatnila v zařízení deep 3D flash díky výkonnému způsobu chlazení třikrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost, rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev.

Dvě elight aplikační hlavy

velikost spotu 12 *  30 mm s výměnými filtry

velikost spotu 15 * 50 mm pro epilaci


Vlastnosti přístroje:

- Efektivní způsob chlazení s klimatizací a možností nastavení intenzity
- Vysoká rychlost ošetření (doba dobíjení je nižší než 1 sekunda)
- Vzájemně zaměnitelné filtry, které regulují vysílání impulsů se specifickými vlnovými délkami vhodnými pro jednotlivé oblasti použití
- Ergnomické pracovní rameno s odborně stanovenou plochou opěrky, aby se zabránilo přímému doteku s plochou pokožky
- Velká plocha ošetření
- Speciální xenonová lampa s integrovaným filtrem 

 

Rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev zaručí i tento přístroj

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

elight-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat jen lehounké štípnutí a teplo, které ovšem není nepříjemné.


E-light je skutečně revoluční!

Zapomeňte na lasery, IPL a jiné metody, které vám slibují trvalé depilace. E-light neslibuje. E-light skutečně funguje! Naprosto bezbolestně, bez jakýchkoliv vedlejších příznaků a stop na pokožce. Je skutečně velmi šetrný díky spojení s radiofrekvencí a také může být díky několikanásobnému chlazení velmi silný a proto účinnější. Přesvědčíte se snadno sami, že vaše pokožka nijak netrpí, a současně chloupky mizí.K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 dsc01050.jpg

 

 

 

Čeho se vyvarovat před použitím E-light fotoepilace?

Především je důležité se přibližně 1 týden před vlastní procedurou neopalovat! Pokožka by měla být co nejsvětlejší. Po ošetření se neprojevují žádné vážné vedlejší účinky a odcházíte bez jakýchkoliv omezení. Pleť by samozřejmě neměla být mechanicky poškozená, spálená nebo jinak porušená. V takovém případě doporučujeme proceduru odložit. Po aplikaci není doporučeno se nadměrně slunit nebo navštěvovat solárium po dobu asi 3 -5  dnů.
Jak se na fotoepilaci připravit?
Důležité je si 3 - 5 dnů před samotnou aplikací chloupky na požadovaném místě oholit. Není vhodné je vytrhávat či depilovat chemickými nebo mechanickými cestami. Žádná další příprava není nutná.

 

Proč je třeba ošetření opakovat?

Je tomu tak proto, že chloupek, respektive jeho cibulka prochází několika fázemi růstu, předtím, než vypadne. Tyto fáze se nazývají anagenní, katagenní a telogenní  a můžete si je prohlédnout na obrázku. Bez ohledu na metodu epilace je nejvhodnější zachytit chlup ve fázi anagen. Z tohoto důvodu je často třeba proceduru opakovat s odstupem přibližně pěti týdnů, protože ne všechny chloupky se současně vyskytují ve stejné fázi a je třeba počkat, až do této fáze dospějí.


V čem spočívá výhoda E-light oproti IPL?

E-light ošetření v sobě spojuje účinek IPL světelného výboje a radiofrekvenčního vlnění.To vše v jediném pulzu. E-light se proto provádí pouze jedním nástavcem. Některá studia totiž tento princip obcházejí tím, že provedou ošetření IPL a následně RF, avšak tento postup nemá žádný zlepšený účinek. Prokazatelnou výhodou spojení účinku obou technologií je odstranění i tenkých či světlých chloupků, které nejsou dostatečně světlovodivé a světelný výboj se tak jimi nedostane až k cibulce a vlásečnicím, které ji vyživují. Tento jev způsoboval neúčinnost IPL na uvedené typy chloupků. E-light tak funguje na všechny barvy a tlouštky chloupků.

Hlavní podíl na zničení chloupku a jeho cibulky má tepelná energie vyvolaná světelným impulsem a radiofrekvenčním vlněním. Chlup, který obsahuje přirozená barviva je světlovodivý a záblesk, který můžeme přirovnat k laseru vede záblesk energie přímo k cibulce neboli folikulu, který je tímto zničen a chlup již v zasaženém místě s vysokou pravděpodobností nevyroste. Tmavší chlup obsahuje více barviva a proto lépe vede světlo. Metoda je díky tomu účinnější především na tmavších chlupech. Náš přístroj však garantuje výsledky i na chlupech světlých a to díky implementaci doplňkové technologie RF.

Ošetření pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat pouze teplo, které ovšem není nepříjemné. Náš přístroj navíc automaticky detekuje barvu vaší pokožky a zabrání tak teoretickému poranění. Ošetření podpaží trvá asi 15 minut a na celé nohy si počkáte necelou hodinku. K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

dsc01044.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po druhé návštěvě klient č.2. : záda

dsc01042.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po šesté návštěvě klient č.2 : záda

2014-09-12-09.15.30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením klient č.1  : záda

pred-osetrenim-1.jpg

 


 

                                                                                 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

1365686551119.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením: záda 

pred-osetrenim-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-2.jpg   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

  

1365686570081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 3 návštěvě : ošetření záda

img_20130607_165307.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 6. návštěvě: ošetření zad

2013-07-08-14.59.26.jpg     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rust-chloupku-ipl-vivien.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavlína N. - Dotaz

12. 7. 2016 21:49

Dobrý den, na internetovém portálu jsem si zakoupila voucher na trvalou epilaci pomocí SHR přístroje. Byla to roční permanentka na celé tělo, bohužel jsem stihla podstoupit pouze 5 ošetření za celý rok a to mi v mém "chlupatém" případě nestačí. Dotaz zní, zda-li se dá dokoupit permanentka na další rok za sníženou cenu nebo alespoň příznivější cenu než by epilace stála celkově beze slevy. Prozatím jsem spokojená a chci to nějak dochodit, aby to mělo smysl a chloupky zmizely opravdu všechny a napořád, ale za plnou cenu si to zřejmě dovolit nebudu moci. Předem moc děkuji za odpověď. Jste moc milé studio, ráda k Vám chodím.

Kosmetic Studio Weissmi - Re: Dotaz

13. 7. 2016 9:01

Dobrý den, v našem e-shopu nabízíme roční permanentku za zvýhodněnou cenu.
http://www.kosmeticweissmi-slevovy-portal.estranky.cz/

Hezký den

Anička - Upresneni dotazu

19. 5. 2016 18:02

To chapu,slo mi jen o to,jestli i po dokonceni vsech navstev je nutne jednou zacas dojit jakoby na kontrolu a udelat treba 1 az 2 osetrebi aby chloupky nahodou zase nezacali rust..ale chapu,ze jste tim myslela,ze kdyz po dokonceni vsech sezeni chloupky vypadnou,uz znova nezacnou rust..dekuji

Kosmetic Studio Weissmi - Re: Upresneni dotazu

19. 5. 2016 21:15

Je velice těžké říci,zda-li se bude muset ošetření někdy v budoucnu opakovat.Záleží na mnoha faktorech,změn hormonálních,metabolických,imunitních,které stále v těle probíhají.Pokud by se stalo,že by se sem tam chloupek objevil,dá se opět ošetřením Shr zvolené partie ošetřit.Pokud neporostou,nemá smysl ošetření provádět.Neničíme chloupky,ale jejich cibulky.Laser se musí do cibulky dostat přes chloupek.
Přeji hezký večer

Anička - Dotaz

19. 5. 2016 12:25

Dobrý den, chci se zeptat,jestli je permanentní odstranění chloupků už napořád nebo zda-li je lepší jednom za čas, dejme tomu jednou za x let, epilaci zopakovat. Myslím třeba 2 návštěvy jen preventivně. Moc děkuji za odpověď

Kosmetic Studio Weissmi - Re: Dotaz

19. 5. 2016 12:39

Vůbec nejde nic preventivně v tomto případě.Aničko,prostudujte si růstovou anatomii chloupků.Chce to trpělivost,ale dvě ošetření Vás chloupků nezbaví,cibulky dozrávají v různých fázích a proto musí být každých cca 6 týdnů ošetřením narušeny,aby chloupky nevyživovaly a ty pak postupně automaticky vypadnou.Trpělivost přináší růže,ale výsledky jsou perfektní

Milluše - Odstranění chloupků

22. 11. 2015 11:08

Trhala jsem pinzetou léta,už i zešedivěly,chodím pravidelně,netrhám,pomalu ubývají,návštěvy ani nepočítám,vydržím,hlavně,že to řídne.Nepříjemné v tom obličeji,ale je mi jasné,že za roky trhání nebude během chvilky vše v normě,ale moc děkuji,výsledky již pozoruji.

Sára M. - CHloupky

2. 8. 2015 12:13

Je to BOMBA,nečekala jsem,že právě u mně to půjde tak rychle.Moc díky po 4 návštěvách vše vypadalo,špitza,doporučuji

Jana - ochlupení

20. 6. 2015 13:14

Sice to trvalo dýl než jsem očekávala,ale výsledek se dostavil,už je to nějaká doba a nic neroste,je to suprový a doporučuji,hlavně budtě trpěliví,funguje to a jde to,díky i holkám,jste báječné

Magda - pryč s chloupky

26. 4. 2015 18:33

Dobrý den a děkuji,po 6 návštěvách u vás finito,konec nemám co holit,díky a kdyby tak se ozvu Magda

Karolina - odstranění chloupků

13. 4. 2015 20:01

Zdravím toto výtečné a neskutečně milé studio s opravdu výsledky ,které jsem všude očekávala,přístroj,který mají je velice účinný,chloupky vypadaly cca za týden,teď mám za sebou 6 epilací,ale myslím,že už není co odtsraňovat,nic neroste,holení není vůbec zapotřebí,zkrátka spokojenost na 100 děkuji a zdravím vynikající děvčata tohoto perfektního studia.

Karolina - epilace podpaží

26. 1. 2015 9:48

Děkuji za perfektní službu ve vašem studiu,ochota,milý přístup a úžasný výsledek.Ještě jednou velké díky,doporučuji a budu se vždy ráda vracet i na další nabízené služby ve vašem studiu.

beata - laserová epilace

23. 1. 2015 9:01

Byla jsem před ŠESTI lety na odstranění chlupů z podpaždí a neroste mi tam jediný chloupek. Před PĚTI lety jsem byla s nohama a opět, neroste jediný.No a samozřejmě záleží na množství hormonů (konkrétně mužských), hormonální stabilitě, síle a složení chlupů, typu pokožky a mnoha dalších faktorech.Asi jsem vyjímka,ale po 5 návštěvě končím není co epilovat,brazilka

LUCIE - BRAZILKA

20. 1. 2015 9:53

SICE 8X ALE VÝSLEDEK PERFEKTNÍ,JEŠTĚ 2 DORAZÍM A NENÍ O ČEM HOVOŘIT,VYDRŽET A VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ A JE TO SUPER

MAHULENA - ODSTRANĚNÍ EPILACE CHLOUPKŮ

24. 11. 2014 20:14

Dobrý den,zakoupila jsem si domácí epilační přístroj,snažila jsem se denně epilovat chloupek po chloupku,nic,nic nic,dřina čas a bída,kdybych nebyla blb,tak bych mocccccccc ušetřila,díky vám,za méně než poloviční cenu chloupky vypadaly a nerostou.Je jasné,že vše pro domácí epilaci je slabé a tím pádem nefunkční,vyhozené peníze,díky

Lidia - Haarenfernung

2. 11. 2014 12:07

Unglablig,meine Haare nach 4 Behandlungen Intimberiech,Unterschenkel sind ausgefahlen unf wachsen viel weniger und langsamer
Danke Schwester Mirka

Kateřina - epilace celého těla

16. 7. 2014 12:48

Zdravím všechny v tomto skvělém a vynikajícím studiu,nejen že jsou všechna děvčata úžesná,paní Lenička vzácný a profesi rozumý člověk,dokonalá domluva,ale co je nejdůležitější výsledek a ten je 100%,po více než roce epilace nerostou žádné chloupky.Není divu,že jsem se setkala ve studiu s celou skupinou rakušaček a to o něčem svědčí.Děkuji jsem spokojená a doporučuji dál.K

Marta - Tetování

18. 6. 2014 13:25

Tetování předpokládám, že pokud není na místě, kde se procedura provádí (podpaží), nic neohrozí...?:) Děkuju.

Kosmetic studio Weissmi - Re: Tetování

18. 6. 2014 13:53

Dobrý den,pokud máte tetování třeba na noze a epilovat chcete podpaží není ani nijak možné ho ohrozit.Hezký den

Marta - Re: Re: Tetování

18. 6. 2014 13:54

A pokud je na ruce? Ne uplně v podpaží, ale blízko k němu..?