Jdi na obsah Jdi na menu

Fotoepilace E-light 3D flash

Informace a poučení před ošetřením IPL: ZDE

NOVINKA V NAŠEM STUDIU !!

E-light SHR MODEL 2014 - MONA SHR-950

REVOLUČNÍ NOVINKA V ODSTRAŇOVÁNÍ NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ, OMLAZENÍ A REJUVENACE PLETI !!

novinka-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HR hlavice : odstranění chloupků 650-950nm

Permanentní odstranění chloupků po celém těle.

SR hlavice : omlazení pletí a rejuvenace 560-950mm

Redukuje a odstraňuje pigmentace (pihy, starobní pigment, pigment z nadměrného slunění), redukuje vrásky, stahuje póry, rejuvenuje pokožku, a zvyšuje její elasticitu.   

novinka-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHR přístroje neboli Super Hair removal  jsou IPL systémy, tedy technologie je založena na principech IPL (intenzní pulzní světlo), ale je vylepšená než klasické IPL, v tomto případě také v kombinaci s diodovým laserem. 

 

Rozdíl mezi tradičním IPL a SHR je, že SHR vyvíjí max 8hz frekvenci, tradiční IPL 1hz frekvenci. Proto pokud je požadována funkce "ošetření v pohybu" je to možné pouze u SHR přístrojů. Tímto je tedy kombinovaná technologie diodových laserů a IPL.

 

Také ošetření SHR je méně bolestivější než IPL protože vlnová délka je 650-950nm, ale u tradičních IPL systémů od 650-1200nm. Vlnová délka 950-1200nm vyvíjí  pouze infra záření, které způsobuje horkost během, u SHR toto není a proto je ošetření méně bolestivé. 

 

SHR přístroje jsou inovativními a tedy nově vyvinuté metody.

 

K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 

Pro koho není ošetření vhodné:

Těhotenství, kojení
Epilepsie
Rakovina kůže
Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
Čerstvé opálení
Diabetes
Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
Tetování a mikropigmentace
Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo

Doplňky stravy, antibiotika, hormonální nerovnováha

 

E-LIGHT PROCEDURY
E-LIGHT TRVALÁ EPILACE

Nejmodernější technologie vyvinuly spojení zvané E-light, které kombinuje IPL (intenzivní pulsní světlo) s radiofrekvencí (RF). V tuto chvíli nejjistější klinicky ověřená metoda, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení a to rychle a bezbolestně. Princip ošetření spočívá v tom, že paprsek intenzivního světla je pigmentem chloupku (jeho dutou částí) veden ke kořínku (folikulu) a ten zničí. Po zničení všech chloupků je současně v podkoží vytvořeno prostředí, které je pro další růst chloupků nepříznivé. Organismus není nijak poškozen a světelné paprsky nemají žádné vedlejší či nežádoucí účinky. Epilace prostřednictvím E-light jsou naprosto bezbolestné a několikanásobně účinnější, než pouze s klasickým IPL.

V našem studiu Vás ošetříme tímto novým výkonným přístrojem!!!

Představujeme e-light deep 3D flash III

ipl-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

Exkluzivní technologie HPPL (High Pulsed Light) se jedinečným způsobem uplatnila v zařízení deep 3D flash díky výkonnému způsobu chlazení třikrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost, rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev.

Dvě elight aplikační hlavy

velikost spotu 12 *  30 mm s výměnými filtry

velikost spotu 15 * 50 mm pro epilaci


Vlastnosti přístroje:

- Efektivní způsob chlazení s klimatizací a možností nastavení intenzity
- Vysoká rychlost ošetření (doba dobíjení je nižší než 1 sekunda)
- Vzájemně zaměnitelné filtry, které regulují vysílání impulsů se specifickými vlnovými délkami vhodnými pro jednotlivé oblasti použití
- Ergnomické pracovní rameno s odborně stanovenou plochou opěrky, aby se zabránilo přímému doteku s plochou pokožky
- Velká plocha ošetření
- Speciální xenonová lampa s integrovaným filtrem 

 

Rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev zaručí i tento přístroj

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

elight-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat jen lehounké štípnutí a teplo, které ovšem není nepříjemné.


E-light je skutečně revoluční!

Zapomeňte na lasery, IPL a jiné metody, které vám slibují trvalé depilace. E-light neslibuje. E-light skutečně funguje! Naprosto bezbolestně, bez jakýchkoliv vedlejších příznaků a stop na pokožce. Je skutečně velmi šetrný díky spojení s radiofrekvencí a také může být díky několikanásobnému chlazení velmi silný a proto účinnější. Přesvědčíte se snadno sami, že vaše pokožka nijak netrpí, a současně chloupky mizí.K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 dsc01050.jpg

 

 

 

Čeho se vyvarovat před použitím E-light fotoepilace?

Především je důležité se přibližně 1 týden před vlastní procedurou neopalovat! Pokožka by měla být co nejsvětlejší. Po ošetření se neprojevují žádné vážné vedlejší účinky a odcházíte bez jakýchkoliv omezení. Pleť by samozřejmě neměla být mechanicky poškozená, spálená nebo jinak porušená. V takovém případě doporučujeme proceduru odložit. Po aplikaci není doporučeno se nadměrně slunit nebo navštěvovat solárium po dobu asi 3 -5  dnů.
Jak se na fotoepilaci připravit?
Důležité je si 3 - 5 dnů před samotnou aplikací chloupky na požadovaném místě oholit. Není vhodné je vytrhávat či depilovat chemickými nebo mechanickými cestami. Žádná další příprava není nutná.

 

Proč je třeba ošetření opakovat?

Je tomu tak proto, že chloupek, respektive jeho cibulka prochází několika fázemi růstu, předtím, než vypadne. Tyto fáze se nazývají anagenní, katagenní a telogenní  a můžete si je prohlédnout na obrázku. Bez ohledu na metodu epilace je nejvhodnější zachytit chlup ve fázi anagen. Z tohoto důvodu je často třeba proceduru opakovat s odstupem přibližně pěti týdnů, protože ne všechny chloupky se současně vyskytují ve stejné fázi a je třeba počkat, až do této fáze dospějí.


V čem spočívá výhoda E-light oproti IPL?

E-light ošetření v sobě spojuje účinek IPL světelného výboje a radiofrekvenčního vlnění.To vše v jediném pulzu. E-light se proto provádí pouze jedním nástavcem. Některá studia totiž tento princip obcházejí tím, že provedou ošetření IPL a následně RF, avšak tento postup nemá žádný zlepšený účinek. Prokazatelnou výhodou spojení účinku obou technologií je odstranění i tenkých či světlých chloupků, které nejsou dostatečně světlovodivé a světelný výboj se tak jimi nedostane až k cibulce a vlásečnicím, které ji vyživují. Tento jev způsoboval neúčinnost IPL na uvedené typy chloupků. E-light tak funguje na všechny barvy a tlouštky chloupků.

Hlavní podíl na zničení chloupku a jeho cibulky má tepelná energie vyvolaná světelným impulsem a radiofrekvenčním vlněním. Chlup, který obsahuje přirozená barviva je světlovodivý a záblesk, který můžeme přirovnat k laseru vede záblesk energie přímo k cibulce neboli folikulu, který je tímto zničen a chlup již v zasaženém místě s vysokou pravděpodobností nevyroste. Tmavší chlup obsahuje více barviva a proto lépe vede světlo. Metoda je díky tomu účinnější především na tmavších chlupech. Náš přístroj však garantuje výsledky i na chlupech světlých a to díky implementaci doplňkové technologie RF.

Ošetření pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat pouze teplo, které ovšem není nepříjemné. Náš přístroj navíc automaticky detekuje barvu vaší pokožky a zabrání tak teoretickému poranění. Ošetření podpaží trvá asi 15 minut a na celé nohy si počkáte necelou hodinku. K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

dsc01044.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po druhé návštěvě klient č.2. : záda

dsc01042.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po šesté návštěvě klient č.2 : záda

2014-09-12-09.15.30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením klient č.1  : záda

pred-osetrenim-1.jpg

 


 

                                                                                 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

1365686551119.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením: záda 

pred-osetrenim-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-2.jpg   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

  

1365686570081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 3 návštěvě : ošetření záda

img_20130607_165307.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 6. návštěvě: ošetření zad

2013-07-08-14.59.26.jpg     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rust-chloupku-ipl-vivien.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adriana - CHLOUPKY NA FOTO

11. 1. 2014 8:26

K paní Blance,co Vás tak odrazuje prosím,vždyť tady konečně jeden z mála salonů dá foto jak to funguje,jak ty chloupky vypadávají a tak nevím proč Vás to odrazuje?Tak to je,ony Vám nevypadnou všechny najednou,asi o tom moc nevíte,jinak by jste se tak nevyjadřovala .

Blanka - Šedivé chloupky

9. 1. 2014 13:07

Dobrý den, odstraní se i šedivé chloupky, kde není již pigment ? Pán na fotce má záda jako šachovnici, fotky mě spíše odrazují.

Kosmetic studio Weissmi - Re: Šedivé chloupky

9. 1. 2014 20:18

Dobrý večer paní Blanko,ano i šedivé chloupky se dají odstranit.Program našeho E light přístroje to umožňuje a výsledky jsou stejné jako u tmavých chloupků.Foto mužských zad Vás nemusí odrazovat,klient měl záda porostlé hustě chloupky,takto postupně chloupky vypadávají po několika ošetřeních.V současné době má již záda skoro bez chloupků.Je veliký rozdíl v epilaci malých ženských partií a mužských v takovém rozsahu,jako jsou záda tohoto klienta.
Hezký večer

Michala - snědá pokožka

3. 11. 2013 16:37

Dobrý den, nehrozí popálení jako u IPL, pokud jsem přirozeně snědá?

Děkuji za odpověď

Kosmetic studio Weissmi - Re: snědá pokožka

3. 11. 2013 17:12

Dobrý den,při ošetření je kůže chráněná hydrogelem,navíc e-light hlavice je chlazená až na -10°C.Na přístroji,který používáme k epilaci můžeme nastavit až 5 odstínů pigmentu pokožky.Popálení se obávat nemusíte.
Hezký den Weissová

Barbora - Intimní partie

24. 10. 2013 8:41

Dobrý den,
chci se zeptat, zda provádíte kompletní odstraňování chloupků také v intimních partiích, nejen oblast bikin, ale i genitálií.
Předem děkuji za odpověď.

Kosmetic studio Weissmi - Re: Intimní partie

24. 10. 2013 8:52

Dobrý den,děláme i genitálie komplet.Hezký den

Karla - brazilka

24. 10. 2013 8:49

perfektní,jsem moc spokojená,už snad vše vypadalo,nenalézám jeden jediný chloupek,vynikající výsledek,holky velké poděkování,jsem moc spokojená a všem doporučuji K.

Pavla - kontraindikace

20. 10. 2013 19:57

Chci se zeptat jsou nějaké kontraindikace popř. můžou na IPL chodit všichni??? Přemýšlím nad tou permanntkou co máte na slevovém portále, děkuji za odpověď

Kosmetic studio Weissmi - Re: kontraindikace

20. 10. 2013 20:22

Dobrý večer zasílám kontraindikace k ošetření e-ligt:Pro koho není ošetření E-light technologií vhodné:

Těhotenství
Epilepsie
Rakovina kůže
Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
Čerstvé opálení
Diabetes
Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
Tetování a mikropigmentace
Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo

Pavla - Re: Re: kontraindikace

20. 10. 2013 21:33

Děkuji za odpověď. Jdu si koupit permanentku. Snad mi pomůžete od chlupů. Moc se těším

majk - záda

18. 10. 2013 10:49

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat jak moc je účinná tato epilace u mužů a jestli se dají někde ukázat výše zveřejněné fotky této epilace ve větším rozlišení? Na těchto po zvětšení není skoro nic vidět.

Díky za odpověď

Kosmetic studio Weissmi - Re: záda

18. 10. 2013 21:17

Dobrý večer,metoda epilace e-light je jak u žen,tak i u mužů velice účinná.Bohužel fotografie nejdou více zvětšit.
Hezký večer

Katka - podpaží

3. 9. 2013 8:45

již po třetím ošetření laserem jsou chloupky pryč,díky a všem doporučuji,Váš přístroj funguje na 111111111111111

Dana - Liftingové fotoomlazení obličeje s dekoltem

2. 7. 2013 9:59

Vzhledem k tomu,že u této rubriky není možné psát komentáře,musím se připojit k paní Jarce na této stránce.Jsem stálou klientkou tohoto salonu,na tuto kosmetickou proceduru chodím pravidelně každý měsíc.Cítím se opravdu skvěle,moje pokožka obličeje je vypnutá,vrásky,fleky,skvrny už vymizely.Nejkrásnější na tom všem je,že manžel poslal svoji vrásčitou milenku k vodě a vrátil se a tím moccccccccccc děkuji vašemu salonu.Děkuji moc Dana

Jarka - fotoomlazení

29. 6. 2013 7:59

Dobrý den,chválím službu v tomto salonu,po fotoomlazení,perfektní masáži obličeje,pleťové masky a nádherné relaxaci odcházím jako znovuzrozená,je to báječné,doporučuji se svěřit do zlatých ručiček krásných a milých kosmetiček tohoto salonu.

Martina - ach,ty chlupy

7. 6. 2013 8:58

Jsou konečně pryč,úleva,denně se zkoumám a ono nic už neroste,šlo mně hlavně o obličej,jsem nepopsatelně nadšená a děkuji holkám ve studiu.Děkuji a vděčná zůstanu za všechno.Perfektní služby,perfektní přístup k lidem a hlavně perfektní výsledky.Díky Martina

Zdenka - chloupky

28. 3. 2013 8:33

vřele doporučuji,všechno už skoro vypadalo a nic už hlavně neroste.Jsem nadšená a děkuji Leničce za perfektní službu a milý, profesionální přístup ke klientům.

Věra - Huráááááá

5. 3. 2013 7:44

Díky mocccccccc,chloupky nerostou,jen koukám jak to vypadává po epilaci.Děkuji Leni

Jarka - nežádoucí chloupky na obličeji

24. 1. 2013 20:02

Po 15 letech boje s chloupky na obličeji různými způsoby odstraňování,vosk,opilka,elektrická jehla,laeser,různé pasty apod.nic nepomohlo,stálé strniště mně psychicky ničilo.Obrovské díky vašemu studiu,po čtvrté epilaci mi 90% chloupků vypadalo a nerostou.Moc,moc děkuji Jarka