Jdi na obsah Jdi na menu

Fotoepilace E-light 3D flash

Informace a poučení před ošetřením IPL: ZDE

NOVINKA V NAŠEM STUDIU !!

E-light SHR MODEL 2014 - MONA SHR-950

REVOLUČNÍ NOVINKA V ODSTRAŇOVÁNÍ NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ, OMLAZENÍ A REJUVENACE PLETI !!

novinka-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HR hlavice : odstranění chloupků 650-950nm

Permanentní odstranění chloupků po celém těle.

SR hlavice : omlazení pletí a rejuvenace 560-950mm

Redukuje a odstraňuje pigmentace (pihy, starobní pigment, pigment z nadměrného slunění), redukuje vrásky, stahuje póry, rejuvenuje pokožku, a zvyšuje její elasticitu.   

novinka-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHR přístroje neboli Super Hair removal  jsou IPL systémy, tedy technologie je založena na principech IPL (intenzní pulzní světlo), ale je vylepšená než klasické IPL, v tomto případě také v kombinaci s diodovým laserem. 

 

Rozdíl mezi tradičním IPL a SHR je, že SHR vyvíjí max 8hz frekvenci, tradiční IPL 1hz frekvenci. Proto pokud je požadována funkce "ošetření v pohybu" je to možné pouze u SHR přístrojů. Tímto je tedy kombinovaná technologie diodových laserů a IPL.

 

Také ošetření SHR je méně bolestivější než IPL protože vlnová délka je 650-950nm, ale u tradičních IPL systémů od 650-1200nm. Vlnová délka 950-1200nm vyvíjí  pouze infra záření, které způsobuje horkost během, u SHR toto není a proto je ošetření méně bolestivé. 

 

SHR přístroje jsou inovativními a tedy nově vyvinuté metody.

 

K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 

Pro koho není ošetření vhodné:

Těhotenství, kojení
Epilepsie
Rakovina kůže
Vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo
Čerstvé opálení
Diabetes
Herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem)
Tetování a mikropigmentace
Užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky)
Užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo

Doplňky stravy, antibiotika, hormonální nerovnováha

 

E-LIGHT PROCEDURY
E-LIGHT TRVALÁ EPILACE

Nejmodernější technologie vyvinuly spojení zvané E-light, které kombinuje IPL (intenzivní pulsní světlo) s radiofrekvencí (RF). V tuto chvíli nejjistější klinicky ověřená metoda, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení a to rychle a bezbolestně. Princip ošetření spočívá v tom, že paprsek intenzivního světla je pigmentem chloupku (jeho dutou částí) veden ke kořínku (folikulu) a ten zničí. Po zničení všech chloupků je současně v podkoží vytvořeno prostředí, které je pro další růst chloupků nepříznivé. Organismus není nijak poškozen a světelné paprsky nemají žádné vedlejší či nežádoucí účinky. Epilace prostřednictvím E-light jsou naprosto bezbolestné a několikanásobně účinnější, než pouze s klasickým IPL.

V našem studiu Vás ošetříme tímto novým výkonným přístrojem!!!

Představujeme e-light deep 3D flash III

ipl-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

Exkluzivní technologie HPPL (High Pulsed Light) se jedinečným způsobem uplatnila v zařízení deep 3D flash díky výkonnému způsobu chlazení třikrát destilovanou vodou, což umožňuje maximální bezpečnost, rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev.

Dvě elight aplikační hlavy

velikost spotu 12 *  30 mm s výměnými filtry

velikost spotu 15 * 50 mm pro epilaci


Vlastnosti přístroje:

- Efektivní způsob chlazení s klimatizací a možností nastavení intenzity
- Vysoká rychlost ošetření (doba dobíjení je nižší než 1 sekunda)
- Vzájemně zaměnitelné filtry, které regulují vysílání impulsů se specifickými vlnovými délkami vhodnými pro jednotlivé oblasti použití
- Ergnomické pracovní rameno s odborně stanovenou plochou opěrky, aby se zabránilo přímému doteku s plochou pokožky
- Velká plocha ošetření
- Speciální xenonová lampa s integrovaným filtrem 

 

Rychlou a účinnou epilaci, fotoomlazení, ošetření akne, teleangiektázi, pigmentové skvrny, strie a korekci jizev zaručí i tento přístroj

Rychlé a účinné zařízení pro 3D epilaci a fotoomlazování pleti

elight-new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat jen lehounké štípnutí a teplo, které ovšem není nepříjemné.


E-light je skutečně revoluční!

Zapomeňte na lasery, IPL a jiné metody, které vám slibují trvalé depilace. E-light neslibuje. E-light skutečně funguje! Naprosto bezbolestně, bez jakýchkoliv vedlejších příznaků a stop na pokožce. Je skutečně velmi šetrný díky spojení s radiofrekvencí a také může být díky několikanásobnému chlazení velmi silný a proto účinnější. Přesvědčíte se snadno sami, že vaše pokožka nijak netrpí, a současně chloupky mizí.K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

 dsc01050.jpg

 

 

 

Čeho se vyvarovat před použitím E-light fotoepilace?

Především je důležité se přibližně 1 týden před vlastní procedurou neopalovat! Pokožka by měla být co nejsvětlejší. Po ošetření se neprojevují žádné vážné vedlejší účinky a odcházíte bez jakýchkoliv omezení. Pleť by samozřejmě neměla být mechanicky poškozená, spálená nebo jinak porušená. V takovém případě doporučujeme proceduru odložit. Po aplikaci není doporučeno se nadměrně slunit nebo navštěvovat solárium po dobu asi 3 -5  dnů.
Jak se na fotoepilaci připravit?
Důležité je si 3 - 5 dnů před samotnou aplikací chloupky na požadovaném místě oholit. Není vhodné je vytrhávat či depilovat chemickými nebo mechanickými cestami. Žádná další příprava není nutná.

 

Proč je třeba ošetření opakovat?

Je tomu tak proto, že chloupek, respektive jeho cibulka prochází několika fázemi růstu, předtím, než vypadne. Tyto fáze se nazývají anagenní, katagenní a telogenní  a můžete si je prohlédnout na obrázku. Bez ohledu na metodu epilace je nejvhodnější zachytit chlup ve fázi anagen. Z tohoto důvodu je často třeba proceduru opakovat s odstupem přibližně pěti týdnů, protože ne všechny chloupky se současně vyskytují ve stejné fázi a je třeba počkat, až do této fáze dospějí.


V čem spočívá výhoda E-light oproti IPL?

E-light ošetření v sobě spojuje účinek IPL světelného výboje a radiofrekvenčního vlnění.To vše v jediném pulzu. E-light se proto provádí pouze jedním nástavcem. Některá studia totiž tento princip obcházejí tím, že provedou ošetření IPL a následně RF, avšak tento postup nemá žádný zlepšený účinek. Prokazatelnou výhodou spojení účinku obou technologií je odstranění i tenkých či světlých chloupků, které nejsou dostatečně světlovodivé a světelný výboj se tak jimi nedostane až k cibulce a vlásečnicím, které ji vyživují. Tento jev způsoboval neúčinnost IPL na uvedené typy chloupků. E-light tak funguje na všechny barvy a tlouštky chloupků.

Hlavní podíl na zničení chloupku a jeho cibulky má tepelná energie vyvolaná světelným impulsem a radiofrekvenčním vlněním. Chlup, který obsahuje přirozená barviva je světlovodivý a záblesk, který můžeme přirovnat k laseru vede záblesk energie přímo k cibulce neboli folikulu, který je tímto zničen a chlup již v zasaženém místě s vysokou pravděpodobností nevyroste. Tmavší chlup obsahuje více barviva a proto lépe vede světlo. Metoda je díky tomu účinnější především na tmavších chlupech. Náš přístroj však garantuje výsledky i na chlupech světlých a to díky implementaci doplňkové technologie RF.

Ošetření pomocí IPL světla a RF se nemusíte bát. Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou metodu. Při vlastní proceduře můžete pociťovat pouze teplo, které ovšem není nepříjemné. Náš přístroj navíc automaticky detekuje barvu vaší pokožky a zabrání tak teoretickému poranění. Ošetření podpaží trvá asi 15 minut a na celé nohy si počkáte necelou hodinku. K dosažení maximálního účinku je individuální počet návštěv dle rozsahu ochlupení, odstup mezi ošetřením je 6 týdnů.

dsc01044.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po druhé návštěvě klient č.2. : záda

dsc01042.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po šesté návštěvě klient č.2 : záda

2014-09-12-09.15.30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením klient č.1  : záda

pred-osetrenim-1.jpg

 


 

                                                                                 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

1365686551119.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před ošetřením: záda 

pred-osetrenim-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 1 návštěvě : ošetření zad

po-osetreni-2.jpg   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 návštěvě : ošetření zad

  

1365686570081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 3 návštěvě : ošetření záda

img_20130607_165307.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 6. návštěvě: ošetření zad

2013-07-08-14.59.26.jpg     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rust-chloupku-ipl-vivien.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kosmetic studio Weissmi - Re: Re: Re: Tetování

18. 6. 2014 14:05

Nemusíte mít strach,neohrozí,má-li někdo tetování v místě ošetření,tak snižujeme intenzitu impulzů,aby nezesvětlalo.Pokud nemáte tetování přímo v místě ošetření,tak nic nehrozí.Kosmetic Studio Weissmi

Kristýna - Fotoepilace

10. 6. 2014 13:08

Dobrý den, chci se zeptat zda se před procedůrou musí chloupky nutně oholit ( 3-5 dnů ) ikdyž jsou jemné? děkuji

Kosmetic studio Weissmi - Re: Fotoepilace

10. 6. 2014 20:31

Dobrý den,chloupky by měly být v den ošetření 1 až 3 mm dlouhé i když jsou jemné.
Hezký večer

Kateřina Cetlová - Dotaz

9. 6. 2014 21:31

Dobrý den, na portálu kopunplus jsem našla slevu na vaši fotoepilaci.Tam nabízíte jen třísla.Odstranujete chloupky i jako brazilku? Děkuji Cetlová

Kosmetic studio weissmi - Re: Dotaz

9. 6. 2014 21:49

Dobrý den,bohužel,nabídka je pouze na třísla,ale můžete využít naši nabídku na našem e -shopu.Přeji hezký večer

Tereza - Cena

8. 6. 2014 15:09

DObrý den, můžu se zeptat, kolik stojí odstranění chloupků po celém břiše? Nějak to v ceníku nemohu najít.

Kosmetic studio weissmi - Re: Cena

8. 6. 2014 18:15

Dobrý den,cena celého břicha je 1000 Kč.Omlouváme se,ihned napravíme.
Přeji hezký den

Sylva - epilace

28. 5. 2014 17:48

Ten,kdo má s epilací laserem v tomto studiu nějaké problémy,tak je to individuální problém. Byly jsme s mamkou a již po druhé epilaci skoro všechno pryč,neroste fakt nic.DĚKUJEME A DOPORUČUJEME.Poděkování paní Danušce,milá a pozorná.

ROUMED - EPILACE VOUSKŮ

14. 5. 2014 16:04

ÚŽASNÝ VÝSLEDEK,JSEM NADŠEN

Renata - brazilka + lýtka

19. 2. 2014 17:45

Vážení,před rokem jsem začala v tomto úžasném studiu s odstraňováním chlupů,nic neroste,spokojenost neskutečná,všem doporučuji,perfektní výsledek.Leni díky a zdravím

Markéta - chloupky na zádech

1. 2. 2014 16:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik voucherů mám zakoupit svému příteli na odstranění chloupků na zádech. Přítel má záda jako pán na fotkách.
Děkuji za odpověď

Kosmetic Studio Weissmi - Re: chloupky na zádech

1. 2. 2014 19:20

Dobrý den, klient k nám dochází rok. Celkem byl zatím asi na 10 návštěvách. Hezký den

Jakub - Re: Re: chloupky na zádech

4. 2. 2014 17:45

Dobrý den,

píšete, že doporučujete 4-6 návštěv, tento pán už byl u vás asi po 10. Pokud má muž hustěji porostlá záda (můj případ), stejně jako pán na fotkách, kolik tak celkově musí tedy proběhnout procedur?

Díky moc za informaci.

Kosmetic studio Weissmi - Re: Re: Re: chloupky na zádech

4. 2. 2014 17:54

Dobrý den,počet návštěv je individuální,v případě pána,který byl mega ochlupen trvá ošetření déle než třeba u žen,které mají méně a jemnější chloupky.Je to asi tak,když má někdo 150 kg a musí zhubnout 50 kg,tak mu to trvá třeba až 2 roky,ten, co má 5 kg nadváhu může zhubnout i za 1 měsíc.
Hezký večer

Regina - opilka

23. 1. 2014 18:54

opilka na zada děkuju

regina - opilka

23. 1. 2014 18:53

opilka na zada prosim děkulu

Kateřina - téma chloupky

19. 1. 2014 9:00

Přečetla jsem si několik diskusí na téma odstranění chloupků.Někomu pomohlo,jinému ne.Já jsem byla v tomto studiu na dvou ošetřeních a nestačím se divit,mám dojem,že z mého opičího ochlupení nezbylo snad nic.Léta depilací,holení,červených hnisajících pupínků všude na těle a najednou je všechno pryč.Takže já osobně mohu jen doporučit,a u těch kde to nepůsobí musí hledat chybu v sobě,jinak to není přece možné,jednomu to zabere a jinému ne?Mají velice výkonný přístroj a holky jsou velice precizní.
Děkuji K.

Eliška - cena odstranění

16. 1. 2014 10:37

Dobrý den, chtěla bych k Vám na odstranění chloupků, zajímalo by mě ale, zda-li je stejná cena i u druhého ošetření, nebo je cena nižší?A jak je to s tetováním, může se provádět i přes něj?Děkuji

Kosmetic studio Weissmi - Re: cena odstranění

16. 1. 2014 11:06

Dobrý den,cena ošetření zůstává stejná,stále je nutno i několikrát ošetřit určenou partii,proto,že cibulky chloupků dozrávají fysiologicky po 5 až 6 týdnech,tzn,že po této době,kdy jsou ve fázi zralosti nejlépe zasažitelné a tím pádem zničitelné.Chloupky pak z cibulek nedostávají žádnou výživu a tak postupně vypadávají.Doporučuje se cca 5 až 6 ošetření.
Tetování může zesvětlat.
Hezký den

Tereza - odchlupení

15. 1. 2014 9:26

Já jsem moc spokojená,salon super,personál moc super a chloupky vypadávají a nerostou super super,veliká spokojenost,doporučuji všem