Jdi na obsah Jdi na menu

Bělení zubů

LED přístroj na bělení zubů Star White

Přístroj STAR WHITE, výrobce USA. Profesionální přístroj na neperoxidové bělení zubů

 

Neperoxidové bělení zubů trvá 30, nebo 45 minut a provádí se s  neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem Star White. Ten využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 460–530 nanometrů. Neperoxidový gel je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem budou zuby o 3–8 odstínů bělejší, a to zcela bez zvýšení citlivosti zubů či možnosti poleptání dásní.

 

zubni-lampa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neperoxidové bělení zubů Star White (Smile Brilliant)

Bělení je účinnější, než při použití klasického 6% –18% peroxidu. Náustek s neperoxidovým gelem si zákazník nasazuje do úst sám.

 

dsc02901.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc01056.jpg

 

 

 

 

 

dsc01054.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Neperoxidové bělení - vyrobeno v USA.

Novinka: vzhledem k nové směrnici EU – 76/768/EHS, která zakazuje bělení zubů s použitím vyšší než 0,1% koncentrace peroxidu mimo ordinace zubních lékařů, tzn. v kosmetických salonech, nabízí naše společnost exclusivní zastoupení revolučního neperoxidového gelu Star White, který má stejné výsledky jako používání peroxidového gelu!

 

Široké spektrum klientely – muži, ženy, staří, mladí.

Neperoxidový gel,který používáme k bělení zubů je vysoké kvality nejen s výbornými účinky bělení,ale působí jako desinfikátor dutiny ústní,čistí velice účinně mezizubní prostory,krčky a plaky na zubní sklovině.Je velice šetrný k zubní sklovině a dásním ,takže nepociťujete v dutině ústní žádné pálení nebo jiné negativní jevy.

Vzhledem k stále stoupajícím cenám výkonů zubních lékařů doporučujeme pravidelnou péči o váš chrup a to nejen hygienou dutiny ústní,ale i krásným vybělením vašich zoubků právě v našem studiu.DOPORUČUJI a v budoucnu poznáte,kolik jste ušetřili!!! 

BĚLÍME NEJKVALITNĚJŠÍM NEPEROXIDOVÝM GELEM NA TRHU !!!!!!!!!!!!MADE IN USA